Skarbowo.pl

Pytania i odpowiedzi użytkowników na tematy podatkowe

Pytanie

Ilość pytań: 4315

Ilość odpowiedzi: 3173

kiedy otrzymam zwrot

2 odpowiedzi

rozliczalem sie z malzonka 3 tygodnie temu i pare dni temu dostalem pismo ze zostala sciagnieta kwota za mandat. kiedy mozna spodziewac sie przelewu?

Autor: marcin w Zwrot podatku (14-04-2013 godz.21:37 )

Najlepsza odpowiedź

Dzien dobry mam pytanie jesli oddawałam pit 02.04 i jeszcze do teraz nie dostałam to jest taka mozliwosc ze dostane jutro jeszcze?Bo bardzo sie denerwoje a pierwszy raz taki pit składałam wiec nie wiem jak to jest.Prosze o szybka odpowiedz

Odpowiedział: Magdalena Bajer (15-05-2013 godz.16:25 )

Czy odpowiedź jest pomocna? +8 -7

Odpowiedzi

Zwrot nadpłaconego podatku dochodowego, o ile nie podlega zaliczeniu na zaległe i bieżące zobowiązania podatkowe lub na wniosek podatnika na poczet przyszłych zobowiązań podatkowych, następują w terminie 3 miesięcy od dnia złożenia zeznania rocznego w urzędzie skarbowym. W przypadku skorygowania deklaracji z urzędu, nadpłata podlega zwrotowi w terminie 3 miesięcy od dnia upływu terminu do wniesienia sprzeciwu, natomiast w przypadku skorygowania deklaracji przez podatnika, w terminie 3 miesięcy od dnia skorygowania deklaracji.

Odpowiedział: PBDA Consulting (24-04-2013 godz.20:45 )

Czy odpowiedź jest pomocna? +6 -7

Dodaj odpowiedź

Zaloguj
Opcje pytania: Zgłoś naruszenie

Słowa kluczowe:

zwrot podatku

Inni internauci szukali:

W serwisie Skarbowo.pl często szukano wyrażenia: Rafinacja metali szlachetnych. Sprawy podatkowe oraz skarbowe poruszano często w kategorii: Podatki a różne rodzaje umów z pracodawcą i zleceniodawcą oraz wśród słów kluczowych takich jak: pit-5, motocykl, drukarka.